Këmishët e meshkujve janë fustane të reja! (Video)

Këmishët e meshkujve janë fustane të reja! (Video)

Caktohet data për ‘Albanian Fashion Night 2017’
Pa sytjena dhe pa brekë, maturantja seksi ‘çmend’ Los Anxhelosin (Foto)

Shikoni katër mënyra gjeniale që këmishën e të dashurit tuaj ta shndërroni në fund dhe fustan.

Me pak kreativitet dhe fantazi do të keni fustan me kujtime personale.

Po ju zbulojmë disa veprime se si vetë ta realizoni këtë ide interesante:

COMMENTS