Kë e quan ‘ndyrësirë’ Enca? (Foto)

Kë e quan ‘ndyrësirë’ Enca? (Foto)

Kaq romantik nuk e dinim Lorikun! Ja çfarë i dhuron Monicës (Foto)
Këngëtarja e njohur shtatzënë në moshën 49-vjeçare (Foto)

Dihet tashmë që telenovelat turke janë bërë shumë të dashura për shqiptarët e madje u kanë zënë vendin edhe atyre meksikane që dikur shiheshin në masë. ‘Fate të kryqëzuara’, ‘Ertugrul’, ‘Dashuri e pafund’, janë nga disa telenovelat turke që kanë pushtuar ekranet shqiptare dhe që po ndiqen shumë.

Mesa duket edhe Enca ka rastisur me një prej tyre dhe këngëtares nuk i kanë pëlqyer fare, madje i quan ndyrësira.

“Pse njerëzit i shohin këto telenovelat turke? Ndyrësirat më stresuese në tokë, nuk pashë një person të qeshë te këto telenovela. Vetëm dramë, vrasje dhe ulërima. E dashuroj Turqinë aq shumë sa urrej telenovelat e tyre”, shkruan Enca në postimin e saj në Instastory.

COMMENTS