Kate Upton tërheqëse në kampanjën e fundit të bikineve (Foto)

Kate Upton tërheqëse në kampanjën e fundit të bikineve  (Foto)

Modelja e njohur e njohur Kate Upton është dukur më bukur se kurrë më parë në kampanjen e re të bikineve Yamamay. 25 vjeçarja e cila ka pozuar edhe

Modelja e njohur e njohur Kate Upton është dukur më bukur se kurrë më parë në kampanjen e re të bikineve Yamamay.

25 vjeçarja e cila ka pozuar edhe për revistën e njohur sportive ‘Sport Illustrated’ ka treguar linjat e saj të mrekullueshme fizike për brendin Sculpt Collection for Summer 2008.

Ajo ka pozuar në disa imazhe të ndryshme derisa ka shfaqur figurën e saj natyrale dhe format ‘perfekte’.

Ndryshe, modelja 35 vjeçare është e martuar me Justin Verlander në nëntor të vitit të kaluar në Itali.

COMMENTS