Karriera e Julia Roberts brenda nëntë minutash (Video)

Karriera e Julia Roberts brenda nëntë minutash (Video)

Kim Kardashian për grimierin shqiptar: Nuk e kisha ëndërruar kurrë këtë…(Foto)
Flori dhe Geti foto së bashku…gati bashkëpunimi i tretë?

Komediani i njohur britanik, James Corden, ka aktruar përkrah Julia Roberts në show-in e tij televiziv ‘The Late Late Show with James Cordon’.

Dyshja duke veshur paruke dhe kostume të ndryshme aktruan së bashku skena nga 26 filmat më të njohur të Roberts.

Gjithë kjo u bë për më pak se dhjetë minuta, dhe rezultatet jane fantastike e qesharake.

COMMENTS