Karikatura e ditës (Foto)

Gjykata e lartë vendos: 13 vite e 5 muaj burg për Oscar Pistorius
Gani Sejdiu tregon se kush do të bëhet kampion i Kosovës

Manuel Neuer ishte më meritori që Bayern Munichu nuk pësoi humbje më të thellë ndaj Real Madridit

Skuadra spanjolle, Real Madrid ka shënuar fitore 2:1 në udhëtim ndaj Bayern Munichut, në çerekfinalen e parë.

Më meritori për këtë rezultat ishte Manuel Neuer, i cili bëri 10 pritje të jashtëzakonshme

Goal.com ka publikuar karikaturën e ditës, ku protagonistët kryesor janë disa Ronaldo dhe Neuer.

COMMENTS