Karikatura e ditës – “Dybala Mbret” (Foto)

Goal.com ka publikuar karikaturën e ditës, ku protagonistët kryesor janë disa lojtarë të Juventusit dhe disa të Barcelonës. Dybala shënoi dy gola,

Goal.com ka publikuar karikaturën e ditës, ku protagonistët kryesor janë disa lojtarë të Juventusit dhe disa të Barcelonës.

Dybala shënoi dy gola, ia mori kurorën e mbretit Leo Messit, Sandro e shkelmoi Neymarin dhe Chiellini ia hoqi dhëmbët Suarezit, kështu e ka paraqitur Omar Momani fitoren e fundit të Juventusit kundër Barcelonës e cila u mbyll 3-0.

COMMENTS