Kaq romantik nuk e dinim Lorikun! Ja çfarë i dhuron Monicës (Foto)

Kaq romantik nuk e dinim Lorikun! Ja çfarë i dhuron Monicës (Foto)

Shkenda Dubova publikon foto ku shfaqet e zhveshur në shtrat (Foto)
Demi Rose nuk i lë vend imagjinatës, incizon veten gjysmë nudo në shtrat (Foto)

Ish-kapiteni i Kombëtares Lorik Cana është shumë më romantik nga çfarë duket.

Në ditëlindjes e partneres së tij Monica ai i ka dhuruar një tufë të madhe me mbi 30 trëndafila të kuq.

Ka qenë Monica, e cila ka postuar në profilin e saj në Instagram buqetën e dhuruar nga partneri saj, por gjithashtu edhe Loriku përmes një Instastory ka treguar rreth dhuratës që do ti bënte bashkëshortes së tij.

Çifti kanë disa vite bashkë dhe janë prindër të vogëlushit Bojken.

COMMENTS