Kane te Reali

Kane te Reali

Kane sezonin e ardhshëm do të jetë pjesë e Real Madridi-t. Harry Kane është lojtari që do të transferohet tek Real Madrid për sezonin e ardhshëm 20

Kane sezonin e ardhshëm do të jetë pjesë e Real Madridi-t.

Harry Kane është lojtari që do të transferohet tek Real Madrid për sezonin e ardhshëm 2018/9.

Marrëveshja me sulmuesin anglez është arritur në të gjitha kushtet e tij dhe negociatat me Unique Sports Management.

Është vetë lojtari ai që i ka thënë shokëve të tij se sezonin e ardhshëm do të jetë në Madrid.

Kane është tërhequr jo vetëm nga fakti se Real Madridi është një klub i madh, por ai dëshiron të provojë aventura të reja por gjithashtu sepse ai tashmë e di se Mauricio Pochettino, arkitekti i shpërthimit të tij, ka shumë mundësi për t’u ulur në stolin e Madridit vitin e ardhshëm.

COMMENTS