Kameramani fokuson vetëm gjinjtë e saj – Ish missi duket në siklet (Video)

Patricia Martinez ka marrë pjesë në një garë televizive në Spanjë, ku të famshmit që mësohen të hidhen në ujë, garojnë mes vete për të zgjedhur më të

Patricia Martinez ka marrë pjesë në një garë televizive në Spanjë, ku të famshmit që mësohen të hidhen në ujë, garojnë mes vete për të zgjedhur më të mirin.

Por, në momentin kur ish-missi ka dalë nga uji, kameramani është fokusuar vetëm në gjinjtë e saj.

Në videon e postuar më poshtë, mund të shihni atë teksa mbulon me duar pjesën e sipërme të trupit, meqë rrobat për larje i janë bërë pothuajse të tejdukshme.

Megjithëse rrotullon bishtalecin për ta hequr ujin dhe bëhet sikur po duartroket, në kuadër janë vetëm gjinjtë e jo edhe fytyra e fitueses së kurorës së më të bukurës.

‘Sikur të xhironin sytë të gjithë atë që shohim’ si dhe ‘duket se është kameraman i ri, është rrëmbyer nga emocionet’ janë dy nga komentet që kanë marrë më së shumti pëlqime.

COMMENTS