Kaltrina ‘po don’

Kaltrina ‘po don’

A është zhgënjyer Shkurte Fejza me Kosovën? (Video)
Zbulohen foto intime mes Patrisit të Tunës me Morena Tarakun (Foto/Video)

Kaltrina Selimi është kthyer nga Londra për realizimin e projektit të saj më të ri.

Këngëtarja do të vijë me këngën e titulluar ‘Po du’, së cilës i ka realizuar edhe videoklipin.

Në trajlerin e publikuar zbulohet se Kaltrina do të na sjell shumë ritëm dhe do të vijë mahnitëse në videon e saj të re.

Kënga është e shkruar nga 2Step, ndërsa për muzikën është kujdesur Marsel Gunga.

COMMENTS