Kallet atmosfera te dasma e Llukmanit të ‘O sa mirë’ (Video)

Aktori i njohur shqiptar i serialit 'O sa mirë', Ernest Zymberi, të shtunën e 2 shtatorit i ka dhënë fund beqarisë së tij. Ai është martuar me bukuros

Aktori i njohur shqiptar i serialit ‘O sa mirë’, Ernest Zymberi, të shtunën e 2 shtatorit i ka dhënë fund beqarisë së tij. Ai është martuar me bukuroshen Albulena Rexhepi.

Ceremonia e martesës është mbajtur në një nga hotelet më luksoze të Gjilanit, ku të ftuar kishte familjarë, aktorë të serialit si dhe shumë personalitete të ndryshme nga sfera e artit dhe kulturës.

Janë publikuar disa pamje nga kjo dasmë, ku Zymberi dhe gruaja e tij nuk ndalën së vallëzuari nën atmosferën e krijuar nga Tarabuka Band dhe Dj Star.

Për më shumë shikoni videot:

COMMENTS