Kalërimi në gjendje të dehur nuk shkoi si duhet (Video)

Kalërimi në gjendje të dehur nuk shkoi si duhet (Video)

Furgonin Volkswagen e ktheu në shtëpizë lëvizëse, për të shëtitur në shumë shtete (Foto)
Realizuan vet dekorimet e ceremonisë martesore, rastet më qesharake që janë parë në dasma (Foto)

Jonny McVean ka shkuar me të dashurën e tij në një pjesë periferike të Cumbria në Angli, ku ka provuar të kalëronte, pasi kishte pirë disa gota alkool.

Megjithëse hipi si duhet në kalë, nuk i shkoi gjatë dhe ra keq me shpinë në baltë, duke rrezikuar edhe t’i binin pantallonat.

Pas minutës së parë në videon e postuar më poshtë, mund të shihni eksperiencën e tij qesharake të kalërimit në gjendjen e dehur.

COMMENTS