Kafshimi i të pasmeve në modë – Ramë Lahaj ‘kafshon’ Rina Bërdynaj (Foto)

Tenori i njohur shqiptar Ramë Lahaj dhe modelja Rina Bërdynaj ka disa muaj që janë në lidhje. Çifti kanë treguar së fundmi se ndodhen së bashku në pu

Tenori i njohur shqiptar Ramë Lahaj dhe modelja Rina Bërdynaj ka disa muaj që janë në lidhje.
Çifti kanë treguar së fundmi se ndodhen së bashku në pushime, gjersa kanë publikuar fotografi në llogaritë e tyre në Instagram.

Së fundmi ka qenë Rina ajo që ka publikuar disa nga momentet intime që ka kaluar me të dashurin e saj, në një nga fotografitë tenori shfaqet duke i ‘kafshuar’ të pasmet e të dashurës së tij.

Ata shihen shumë të lumtur, duke kaluar çaste shumë romantike pranë njëri tjetrit.

kafshimi-i-te-pasmeve-ne-mode-rame-lahaj-kafshon-rina-berdynaj-foto

COMMENTS