‘Kafeneja Jonë’ po vjen përsëri në ekranet televizive

Katie në telashe me policinë, shkeli ligjin e Sheriatit duke dalë pa jelekë në vend mysliman (Foto +18)
Si duken aktorët tanë të preferuar nga filmi i ‘Titanikut’ pas 20 viteve? (Foto)

Lajmin e ka dhënë Teuta Krasniqi, përmes një interviste dhënë për emisionin ‘1 Kafe prej shpisë’.

Ajo ka thënë se kanë arritur marrëveshje me RTV21 dhe nga ky muaj në të cilin jemi tani, do t’i kenë studiot në ambientet e RTV21, ku do të vazhdojnë xhirimet dhe më pas transmetimi në këtë televizion.

COMMENTS