Ka kohë që nuk e keni parë kështu Leonora Jakupin (Foto)

‘Despacito’ me çifteli (Video)
Plas në Big Brother Albania, Ervini e quan hajdute Armelën!

Ka hedhur disa në foto në Instagram ku ka treguar se sa me stil di të jetë.
Leonora Jakupi kishte veshur një fustan të gjatë duke u dukur tejet elegante dhe fine.

Duke përmbledhur flokët e saj, Leonora kishte nxjerrë bukurinë e fytyrës së saj.

Leonora ka marrë edhe shumë komente nga fansat e saj, të cilët e kanë lavdëruar për pamjen.

COMMENTS