Juventus prezanton fanellat e reja (Foto)

Juventus prezanton fanellat e reja (Foto)

Papa thotë se Mesi është më i mirë se dy legjendat Pele e Maradona
A e shikuan ndeshjen e Realit lojtarët e Barcelonës? (Video)

Juventus ka prezantuar fanellat e reja për edicionin e ardhshëm 2017/18

Kampioni i Italisë dhe nën-kampioni i Evropës edhe zyrtarisht ka prezantuar fanellat e reja për edicionin e ardhshëm.

Fanellat do të jenë me ngjyra tradicionale bardh e zi dhe do të prodhohen nga kompania e famshme Adidas.

Në këto fanella për herë të parë do të jenë me logon e re të skuadrës, e cila u ndërrua muaj më parë.

COMMENTS