Juventus prezanton fanellat e reja (Foto)

Juventus prezanton fanellat e reja (Foto)

Xherdan Shaqiri shënon gol të ‘çmendur’ ndaj Bjellorusisë (Video)
Ylli i Kombëtares Shqiptare del publikisht kundër De Biasit

Juventus ka prezantuar fanellat e reja për edicionin e ardhshëm 2017/18

Kampioni i Italisë dhe nën-kampioni i Evropës edhe zyrtarisht ka prezantuar fanellat e reja për edicionin e ardhshëm.

Fanellat do të jenë me ngjyra tradicionale bardh e zi dhe do të prodhohen nga kompania e famshme Adidas.

Në këto fanella për herë të parë do të jenë me logon e re të skuadrës, e cila u ndërrua muaj më parë.

COMMENTS