Ju prezantojmë ‘Princeshën’ e Ramadan Krasniqit (Video)

Ju prezantojmë ‘Princeshën’ e Ramadan Krasniqit (Video)

Babai i Noizy-t ‘zbardh’ detaje për ‘arrestimin’ e të birit
Lorik Cana tashmë ka edhe një shok të ngushtë (Foto)

Këngëtari i mirënjohur Ramadan Krasniqi – Dani, ka lansuar projektin e tij më të ri.

‘Princeshë’ titullohet kënga e tij më e re, e cila është punuar me muzikë dhe tekst nga Valon Biba, përcjellë zico.tv

Klipi i këngës është mjaft veror, dhe është realizuar në bukuritë e Rugovës.

Ky projekt, pritet të jetë suksesi i radhës për këngëtarin pejan, karriera e të cilit numëron hite të shumta.

Ndërkohë sezona e verës për Danin është mjaft e ngjeshur, pasi ai paraqitet në mbrëmje të shumta muzikore.

COMMENTS