Ju pëlqen Rita Ora me flokë të shkurtëra? (Foto)

Këngëtarja e famshme botërore me origjinë nga Prishtina, Rita Ora ka ndryshuar pamje. Rita është parë mbrëmjen e së martës me flokë më të shkurtra dhe

Këngëtarja e famshme botërore me origjinë nga Prishtina, Rita Ora ka ndryshuar pamje. Rita është parë mbrëmjen e së martës me flokë më të shkurtra dhe kaçurrela.

Këngëtarja e hitit ‘Body on me’ ndodhej në Londër për koncertin e koleges së saj Britney Spears.

Kjo pamje e re e saj vjen pas disa javësh kur Rita na kishte mësuar me flokë shumë të gjata.

rita-ora-pamja-e-re-1

rita-ora-pamja-e-re-3

rita-ora-pamja-e-re-4

rita-ora-pamja-e-re-5

rita-ora-pamja-e-re-6

COMMENTS