Ju kujtohet vajza Zhades? Tash ajo po çmend me foto nudo (Foto)

Ju kujtohet vajza Zhades? Tash ajo po çmend me foto nudo (Foto)

Duke qenë një nga serialet më të ndjekur, me siguri të gjithë e mbani mend 'Kloni', prodhim I vitit 2001 që mblodhi para ekranit teleshikues nga e gji

Duke qenë një nga serialet më të ndjekur, me siguri të gjithë e mbani mend ‘Kloni’, prodhim I vitit 2001 që mblodhi para ekranit teleshikues nga e gjithë bota.

Kjo telenovelë braziliane u transmetua në Shqipëri në vitin 2004, pra kanë kaluar 14 vite, por personazhet si Zhade, Lukas nuk harron.

Po vajzën e Zhades e mbani mend? Dikur ajo ishte një vajzë e ëmbël ndërsa sot është kthyer në një femër super seksi.

Aktorja Carla Diaz sot është 27 vjeç, është një nga emrat më të njohur të kinematografisë dhe vazhdon aktrimin në filmat e serialet më të fundit.

Ajo ka realizuar edhe foto nudo, me bikini apo topless të cilat mund t’i shihni më poshtë.

COMMENTS