Ju kujtohet Savashi? Kjo është femra bukuroshe përkrah tij..(Foto)

Ju kujtohet Savashi? Kjo është femra bukuroshe përkrah tij..(Foto)

​Aktori i njohur turk Murat Yıldırım, i cili u bë i njohur për shqiptarët me rolin e tij në serialin 'Dashuri dhe Ndëshkim'. Në këtë serial ai lua

​Aktori i njohur turk Murat Yıldırım, i cili u bë i njohur për shqiptarët me rolin e tij në serialin ‘Dashuri dhe Ndëshkim’.

Në këtë serial ai luante rolin e Savashit, dhe nga ajo kohë ai ka rrëmbyere zemrat e publikut shqiptar.

Në rrjetin social Instagram te publikuar një imazh te aktorit ku përkrah ka femrën me te bukur.Savashi siç e njohim ne, është i martuar me bukuroshen, missin arab Imane Elbani, e cila njihet për bukuri.

Ja kush është femra fatlume përkrah tij.

COMMENTS