Ju kujtohet ‘Maria’ te seriali ‘Për ty’? Shikoni si duket ajo sot (Foto)

Ju kujtohet ‘Maria’ te seriali ‘Për ty’? Shikoni si duket ajo sot  (Foto)

Ai ka qenë ndër serialet e para dhe më popullorët në trojet shqiptare. Bëhet fjalë për serialin e dubluar në shqip 'Për ty' në të cilin rolin kry

Ai ka qenë ndër serialet e para dhe më popullorët në trojet shqiptare.

Bëhet fjalë për serialin e dubluar në shqip ‘Për ty’ në të cilin rolin kryesor e kishte aktorja meksikane Ana de la Reguera e quajtur Maria, së bashku me aktorin Leonardo Garcia Vale, i quajtur Antonio.

Kjo telenovelë ka pasur suksesin e saj në Kosovë e Shqipëri për vet faktin se ka qene e para telenovelë e dubluar në gjuhën shqipe.

Suksesi që pati në këtë serial ‘Maria’ i hapi rrugë asaj që përveç serialeve të jetë pjesë edhe e filmave në Holliwood, por edhe duke luajtur rolin e modeles.

Ja si duket ajo sot:

COMMENTS