Ju kujtohet? Dafina Rexhepi po rikthehet! (Foto)

Si duken aktorët tanë të preferuar nga filmi i ‘Titanikut’ pas 20 viteve? (Foto)
Andina Pura përfaqesuesja e Kosovës në ‘Miss Globe’, e veshur kuq e zi e me flamurin e Kosovës në duar mahnit botën (Foto)

Pas më shumë se katër vitesh pauzë, Dafina Rexhepi si duket ka vendosur t’i rikthehet skenës me projekte të reja.

Ka qenë vet këngëtarja, ajo që ka postuar një fotografi në Facebook me mbishkrimin ‘A-Boom Productions’, duke lënë të kuptojmë se po sjellë një projekt të ri. Se kur do të publikohet diçka e re nga Dafina, kjo mbetet të shihet në vazhdim.

Debutimi i saj në skenën muzikore para 7 viteve i solli asaj famë të bujshme për një periudhë të shkurtër. E veçanërisht bashkëpunimi me Etnon dhe këngën ‘Ti mi then kufinjtë’, kjo ishte njëra ndër këngët që ia solli famën më të madhe Dafinës.

Dafina njihet edhe për bashkëpunimet e suksesshme si: ‘Delicius’ me Mc Kreshën si ‘Party & Bullshit’ në bashkëpunim me Kaos.

COMMENTS