Jonida plot stil (Foto)

Jonida plot stil (Foto)

Adelina Thaçi sot ka ditëlindjen, merr urim prekës nga bashkëshortit Bardhyl Meta (Foto)
Melania Trump ‘ha’ diamante, çohet peshë Meksika (Foto)

Veçohet për stilin dhe veshjet që përzgjedh në daljet e saja publike. Kjo është këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi.

Këto ditë, ajo ka ardhur me disa poza nga pishina, ku tërhoqi vëmendje fustani që kishte veshur, pasi të njëjtin e kishte Eneda Tarifa gjatë parakalimit në tepihun e kuq në ‘Top Awards’.

Në njëfarë mënyrë, ajo i tregonte koleges se ku duhej të vishej një fustan i tillë.

Por, ky artikull i kushtohet një poze që Jonida e ka bërë me rroba banje. Këngëtarja ka treguar se ka stil edhe në një veshje të tillë.

Ajo ka përzgjedhur ngjyrën e zezë duke vënë këmbët dhe gjoksin në plan të parë.

Jonida Maliqi 1 (1)

Jonida Maliqi 1 (2)

COMMENTS