Jon Tarifa po vazhdon me suksese muzikore në arenën ndërkombëtare (Foto/Video)

Kënga e këngëtarit shqiptar me titull " Don't Go", kushtuar presidentit aktual të SHBA-ve, Barack Obamës, është përzgjedhur si një ndër hitet e javës

Kënga e këngëtarit shqiptar me titull ” Don’t Go”, kushtuar presidentit aktual të SHBA-ve, Barack Obamës, është përzgjedhur si një ndër hitet e javës në shtetin holandez, dhe gjendet në listën e ‘Weekly Buzz’ krahas këngëtarëve Sia, Nicky Minaj e John Legend.

So happy to see "Don't Go" on the WEEKLY BUZZ Playlist, created by Spotify itself. #Grateful ?

A photo posted by JON TARIFA (@jontarifa) on

Joni është duke punuar në projekte të reja muzikore, të cilat do t’i publikon gjatë muajve të ardhshëm.

COMMENTS