‘Jeto’ si Gena (Video)

Ja cila këngëtare e njohur i bashkohet Luana Vjollcës në emisionin e ri (Foto)
Pajtohen Geti dhe Gold AG, bëjnë foto bashkë (Foto)

Tanimë jemi mësuar me Genën që çdo verë mundohet të sjellë këngë ritmike e shpesh-herë madje edhe zhanre të përziera.

Këtë verë pas bashkëpunimit me Soni Malaj, këngëtari solli projektin ‘Jeto’ që si këngë është e stilit dance, ndërsa videoklipi ashtu sipas tekstit thërret të kënaqesh me jetën.

Përderisa kjo kënaqësi manifestohet në klip vetëm në klube të natës, kënga si total është mjaft e kapshme për veshin e dëgjuesit.

COMMENTS