Jeta superluksoze e Morena Tarakut (Foto)

Jeta superluksoze e Morena Tarakut (Foto)

I dashuri i ri i Rihannas, një biznesmen shumë i pasur saudit (Foto +16)
Në muajin nëntor martohet edhe këngëtari i njohur kosovar (Foto)

Këngëtarja, Morena Taraku nuk kalon ditë pa qenë në fokusin e shtypit rozë.

Ajo pothuajse çdo ditë pranon dhurata të shtrenjta, ndan me ndjekësit momente nga jeta e natës dhe pamje nga vendet luksoze që viziton.

Mbrëmë ajo ka postuar një foto ku shfaqet me një buqetë të madhe me trëndafila të kuq.

Këtë foto ajo e ka publikuar për të falënderuar 600 mijë ndjekësit e saj në profilin në Instagram.

‘io’

COMMENTS