Jeta e re e këngëtares Safete Mustafa

Jo vetëm prezantuese e sportit, Arbnora Ademaj zbulon se çfarë emisioni do nis (Video)
Rita Ora publikon foton super seksi nga plazhi, por diçka s’është në rregull me këmbën e saj! (Foto)

Këngëtarja e muzikës popullore, Safete Mustafa i ka rezervuar këto ditë për pushim e relaks bashkë me bashkëshortin e saj të ri.

Ajo dhe Arbeni kanë zgjedhur plazhin grek që të bëjnë pushimet.

Lajmin e ka bërë të njohur vet ajo përmes Facebook-ut ku edhe ka marrë mjaft komente nga fansat e saj, të cilët i kanë dëshiruar pushime të këndshme.

COMMENTS