Jessie J, fanse e çmendur e këngëtarit shqiptar (Foto)

Jessie J, fanse e çmendur e këngëtarit shqiptar (Foto)

Faraoni G videoklip me plotë femra (Video)
A ishte Sharon Stone vërtet pa të brendshme në skenën ikonike? (Video)

Mëngjesin e sotëm, të gjithë u habitëm nga postimi i fundit i këngëtares Jessie J.

Këngëtarja britanike kishte postuar në rrjetin social Instagram, një foto me këngëtarin me origjinë shqiptare Stanaj.

Jessie J shkruan: ‘Më në fund takova këtë makineri të shtrirjes së vokalit, Stanaj’.

Stanaj është në hapat e parë të karrierës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe ka fituar zemrat e shumë fansave. Por, mesa duket, Jessie J është fansja e tij numër një në Britani!

COMMENTS