Jennifer Lopez, skena të nxehta me të dashurin e saj (Foto)

Jennifer Lopez, skena të nxehta me të dashurin e saj (Foto)

E famshmja Jennifer Lopez ka arritur që edhe njëherë të vendoset në fokusin e medieve. Tash e një kohë ajo po shijon një romancë dashurie me Alex R

E famshmja Jennifer Lopez ka arritur që edhe njëherë të vendoset në fokusin e medieve.

Tash e një kohë ajo po shijon një romancë dashurie me Alex Rodriguez.

Alex dhe Jennifer janë ndër çiftet më të komentuar në media

Dyshja në fjalë kanë realizuar së fundmi një set të ri fotografi mjaft ‘të nxehtë’.

Ky fotosesion është realizuar për intervistën e re që Jennifer ka dhënë së fundmi për ‘Venity Fair’.

Fotografitë shfaqin çiftin mjaft të dhënë ndaj njëri-tjetrit, ndërsa nuk mungon edhe pasqyrimi i disa prej çasteve intime.

Këto imazhe kanë filluar të komentohen shumë në media e gjithashtu në rrjete sociale.

COMMENTS