Jennifer Lopez shkëlqen pranë të dashurit dhe veturës luksoze (Foto)

Jennifer Lopez shkëlqen pranë të dashurit dhe veturës luksoze (Foto)

‘Hallakatet’ Emily Ratajkovski, ja si provokon (Foto)
Erëza Jusaj shpallet Miss Peja 2017 (Foto/Video)

Jennifer Lopez është një adhuruese e madhe e dizajnerit Tom Ford.

Ajo u prit nga një numër mediesh teksa po arrinte në vizitë te dizajneri Tom Ford me Alex Rodriguez, të dashurin e saj prej tash e sa kohë.

Çifti ka një lidhje dashurie që nga marsi i këtji viti dhe takimi me Tom Ford ishte për një arsye interesante.

Jennifer ka kërkuar që inicialet e saj të shënohen në makinën luksoze të saj Rolls Royce.

Vetura e Jennifer Lopez kushon hiç më pak se 488 mijë funte.

Jennifer Lopez vazhdon të jetë e angazhuar me projekte filmike kurse u tërheq mjaft shumë nga skena muzikore.

COMMENTS