Jennifer Lopez i refuzon 1 milionë dollarë!

Këngëtarja Jennifer Lopez do t'i thotë 'JO' çdo oferte për të kënduar për Vitin e Ri, pasiqë ajo ka vendosur të festojë me familjen e saj. Raportoh

Këngëtarja Jennifer Lopez do t’i thotë ‘JO’ çdo oferte për të kënduar për Vitin e Ri, pasiqë ajo ka vendosur të festojë me familjen e saj.

Raportohet se ylli i muzikës pop ka refuzuar shumën prej 1 milionë dollarësh në klubin ‘E11ven’, në Miami, duke i thënë menaxherit të saj të anulojë mbrëmjen.

Lopez ka qenë shumë e ngarkuar këtë vit, me xhirime të serialit dhe performancat në Las Vegas dhe ka vendosur që të kalojë më shumë kohë në shtëpinë e saj të re, bashkë me familjen e saj dhe shoqërinë

COMMENTS