Jennifer Lopez dhuron 1 milion dollar kundër kancerit (foto)

Jennifer Lopez dhuron 1 milion dollar kundër kancerit (foto)

Pas një dite kur dhuroi 1 milion dollarë për një organizatë bamirëse kundër kancerit, Jennifer Lopez është parë e lumtur në krah te të dashurit

Pas një dite kur dhuroi 1 milion dollarë për një organizatë bamirëse kundër kancerit, Jennifer Lopez është parë e lumtur në krah te të dashurit të saj Alex Rodriguez në NYC

Jennifer Lopez është një femër për lakmi.

Ajo paratë nuk i mban vetëm për vete por ato i dhuron edhe për organizata të ndryshme bamirëse.

E këtë ajo e ka bërë të hënën dhe pas kësaj është parë e lumtur duke darkuar në një restorant të Neë Yorkut me të dashurin Alex Rodriguez.

Dukej e lumtur, derisa aktorja e ‘Shades of Blue’ ka heq dorë nga 1 milion dollarë që i dha për Fondacionin për Kancerin e Prostatës.

E dashuruar dhe e lumtur, Jennifer kësaj here ka goditur.

Rrjetet sociale kanë vërshuar me komente miradie për këngëtaren dhe aktoren e mirënjohur.

COMMENTS