Janet kthehet në shtëpinë e fëmijërisë për herë të parë pas 43 vitesh (Foto)

Janet kthehet në shtëpinë e fëmijërisë për herë të parë pas 43 vitesh (Foto)

Janet Jackson është kthyer në shtëpinë e saj të fëmijërisë pas shumë vitesh. Këngëtarja dhe vëllai i saj Randy e kanë vizituar shtëpinë e

Janet Jackson është kthyer në shtëpinë e saj të fëmijërisë pas shumë vitesh.

Këngëtarja dhe vëllai i saj Randy e kanë vizituar shtëpinë e tyre, e cila është e vendosur në Gary të Indianas.

Northwest Indiana Times ka raportuar se dyshja e famshme janë takuar edhe me disa nxënës lokalë dhe kjo ka ndodhur vetëm një ditë pas performancës së Janet në zonën e Chicagos.

Ajo u ka thënë nxënësve të shkollës së mesme ‘Roosevelt’ se i kishin dalë lotët kur e ka parë shtëpinë e fëmijërisë.

‘Kur e pashë shtëpinë… Fillova të qaj. Unë dhe familja ime jemi të bekuar. Jam shumë falënderuese’, ka thënë Janet.

51-vjeçarja ka treguar se ka qenë tetëvjeçare herën e fundit kur ka qenë në Gary.

Familja e saj ishte larguar nga ky qytet kur ‘Jackson 5’ xhiruan albumin e parë në vitin 1969.

Njëherësh, ajo u ka thënë nxënësve se i mungon shumë koha kur performonte me vëllezërit e saj

COMMENTS