James Blake publikon këngën e re me Natalie Portman (Video)

James Blake publikon këngën e re me Natalie Portman (Video)

Rikthehen ‘Backstreet Boys’
Jolie dhe Pitt finalizojnë divorcin në formë private

Këngëtari dhe tekstshkruesi britanik James Blake, ka publikuar projektin më të ri muzikor ‘My willing heart’, ku është e pranishme edhe aktorja e njohur Natalie Portman.

28 vjeçari ka tërhequr vëmendje me videoklipin e tij pasi që Natalie Portman ka qenë një befasi shumë e këndëshme e mirëpritur nga të gjithë.

Natalie Porman paraqitet të jetë në muajt e fundit të shtatzënisë e veshur me të brendshme dhe duket shumë bukur.

James Blake ka lansuar albumin e tretë të tij, të titulluar ‘The colour of anything’, ne muajin maj të vitit të kaluar, pjesë e të cilit është edhe kjo këngë.

COMMENTS