Ja unaza që mban e dashura e djalit të Beckhamit (Foto)

Ja unaza që mban e dashura e djalit të Beckhamit (Foto)

Rita Ora takohet me Princin William dhe Harry (Video/Foto)
‘Xhesika’ e ‘O Sa Mirë’, sportive dhe provokuese në përditshmëri (Foto)

Pas dy ndarjeve të mëparshme, ata vendosën të ribashkohen përsëri gjatë muajit tetor.

Bëhet fjalë për aktoren e njohur Chloe Moretz dhe Brooklyn, djalin e futbollistit të famshëm David Beckham

Aktorja 20 vjeçare, së fundmi është parë në Big Apple, ndërsa tërhoqi shumë vëmendje me një unazë që kishte në gisht, shkruan zico.tv

Në të ishte e gdhendur shkronja ‘B’, pikërisht shkronja me të cilin fillon emri i të dashurit të saj Brooklyn.

Duke lënë flokët e lëshuara dhe pa make-up, bjondina shfaqi karakteristikat e saj të mrekullueshme natyrale.

Çifti është njohur verën e kaluar.

COMMENTS