Ja traileri me skenat e nxehta të filmit shqiptar (Video +18)

Gati filmi “Ndërkombëtarët/An Expats’ Tale”, me lojën e emrave të njohur të ekranit shqiptar, nën regjinë e Pluton Vasit e me skenar të shkrimtarit Yl

Gati filmi “Ndërkombëtarët/An Expats’ Tale”, me lojën e emrave të njohur të ekranit shqiptar, nën regjinë e Pluton Vasit e me skenar të shkrimtarit Ylljet Aliçka.

Trajleri i filmit, me skena të nxehta është publikuar në faqen e saj në FB nga Vjollca Dedej, e cila falenderon gjithë pjesëmarrësit për bashkëpunimin në këtë prodhim artistik. “Falenderoj te gjithe per bashkepunimin dhe mirekuptimin duke i uruar filmit artistik “Ndërkombëtarët/An Expats’ Tale” nje rrugetim te suksesshem. Së bashku”- shkruan ajo.

Në trajlerin e publikuar nuk mungojnë skenat e nxehta, pjesë e zhvillimeve në film. Tema qendrore e filmit janë pikërisht nderkombëtaret dhe ndikimi i tyre ne zhvillimet e Shqiperise.

Filmi ka bashkuar bashke emra te njohur, si Kastriot Çaushi, Albert Trebicka, Lulzim Zeqaj, Hervin Çuli, Eriona Kakeli. Emra të tjerë janë Rovena Lule dhe gazetari Eni Shehu.

COMMENTS