Ja si e ‘kallë’ vallen Ryva Kajtazi (Foto)

Ja si e ‘kallë’ vallen Ryva Kajtazi (Foto)

Beyonce rrëzohet në skenë derisa tenton të kap në krah motrën e saj (Video)
Vjen edhe reagimi i këngëtares britanike në ‘Eurovizion’ pas incidentit të mbrëmshëm në skenë (Video)

Ryva Kajtazi është këngëtarja e njohur e cila kohën e fundit nuk është shumë aktive me projekte.

Ryva ka shumë pak kohë që është bërë nënë dhe sigurisht kjo është arsyeja e pasivitetit të saj.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në ‘Instagram’ në të cilën shihet duke hedhur valle.

Me një fustan të zi, flokët e drejta dhe grimin e lehtë Ryva dukej si mos më mirë.

COMMENTS