Ja si e kall atmosferën Era në Coachella (Foto & Video)

E pabesueshme: Dani e xhiroi klipin për vetëm 15 minuta (Video)
Dafina Dauti: Të jesh vet nënë, vet babë… (VIDEO)

Këngëtarja Era Istrefi ishte në mesin e shumë emrave të njohur pjesëmarrëse në festivalin më të e muzikës më të njohur në botë Coachella.

E veshur pothuajse tërësisht në rrjetë, Era mbrëmë ka ndezur atmosferën me hitin e saj të fundit ‘Redrum’, përcjellë zico.tv

Përmes Instagramit, Era ka sjellë pjesë nga performanca e saj si dhe disa imazhe në të cilat shihet se si është dukur ajo gjatë performimit.

Last night was lit ??s/o to @whatsonot_certified

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on

COMMENTS