Ja se si rrotullohet Bebe Rexha (Video)

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në arenën ndërkombëtare. Këngëtarja po vazhdon me turneun muzikor anembanë globit

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në arenën ndërkombëtare.

Këngëtarja po vazhdon me turneun muzikor anembanë globit gjersa së fundi po qëndron në Hong Kong.

Ajo pritet që para mijëra fansave aziatik të perfomoj duke sjell hitet e gjertanishme.

Por, Bebe ka joshë së fundi me një video të publikuar në llogarinë personale në Instagram.

Shqiptarja shihet duke bërë një rrotullim teksa reklamon fustanin e kreatorit ‘Dolce&Gabbana’.

Ndryshe, Ajo në një ditë tashmë ka publikuar katër këngë të reja, të cilat kanë filluar të pëlqehen, megjithëse, asnjërën nuk e ka shoqëruar me video.

‘Not the one’, ‘Comofrtable’, ‘I got Time’ dhe ‘Meant to be’ mendohet se do jenë pjesë e albumit të saj të titulluar All Your Fault pt.2.

Twirl ? @DolceGabbana

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

COMMENTS