Ja sa ishte vlera e arit që u vodh në një argjendari në Prishtinë

Ja sa ishte vlera e arit që u vodh në një argjendari në Prishtinë

Me vetura zyrtare ‘shëtitje’ në Durrës, keqpërdorimi vazhdon edhe në qeverisjen ‘Haradinaj’
LAJMI I FUNDIT: LDK dhe AKR nënshkruajnë koalicionin parazgjedhor (Video)

Një grabitje e armatosur ka ndodhur të hënën në Rr. ‘Tringë Smajli’ në Prishtinë.

Policia ka njoftuar se dy viktima (një mashkull dhe një femër) K/Shqiptare kanë raportuar se, tre persona të panjohur dhe të armatosur pasi kanë hyrë në lokal-argjendarinë e tyre, nën kërcënimin e armës kanë grabitur stoli ari në vlerë rreth 5.000 euro.

Të dyshuarit janë larguar duke shtënë me armë zjarri, në drejtim të panjohur.

Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin.

COMMENTS