Ja pse aktorja e famshme latino-amerikane falënderon shqiptarët (Foto)

Pse në ditën më të lumtur të Labit, mungoi miku më i ngusht i tij (Foto)
‘Miss Australia-s’ , kërkojnë t’i merret kurora pse është myslimane (Foto)

Aktorja Aracely Arambula e cila është e njohur për serialet latino-amerikane ka bërë diçka të bukur.

Ajo ka falënderuar shqiptarët që e shikojnë serialin ‘Dona’.

Në Instagram aktorja seksi ka postuar një video ku ia thotë shqiptarëve që është e lumtur për këtë gjë.

‘Çfarë lumturie që ‘La Dona’ transmetohet në kaq shumë vende. Kjo video e fansave nga Shqipëria më ka lumturuar. Puna e madhe, ekipi dhe vullneti gjithnjë merr frute të tilla’, ka shkruar ajo.

COMMENTS