Ja nga kush e kanë vjedhur këngën Ronela dhe Young Zerka (Video)

Po vjen ‘Albanian Fashion Night 2017’ (Video)
Aurela Gaçe performon para publikut me duvak (Foto)

Ronela Hajati dhe Young Zerka kanë publikuar dje këngën e tyre më të re, të titulluar ‘Syn i jemi’.

Sigurisht që projekti është mirëpritur nga të gjithë fansat e tyre, por ka edhe disa fansa mjaft të vëmendshëm.

Qartësisht refreni i kësaj kënge përputhet me refrenin e këngës së Anjeza Brankës dhe Bertan Asllanit.

Vetëm se Anjeza dhe Bertani e kanë kënduar shumë vite më parë, saktësisht në vitin 2008.

Me llogari të thjeshta, pjesëza e këngës është kënduar 9 vjet më parë. Pasur parasysh këto llogari nëse do të quhej e vjedhur, kush e vodhi këngën?

Në këtë video janë përballë të dyja këngët:

COMMENTS