Ja me cilin koleg nga seriali është në lidhje ‘Feridja’ në jetën reale (Foto)

Aktorja e njohur dhe e dashur për publikun, Şeyma Korkmaz e tek ne u bë e njohur me rolin e 'Ferides' në serialin 'Më fal'. Aktorja 28 vjeçare tani

Aktorja e njohur dhe e dashur për publikun, Şeyma Korkmaz e tek ne u bë e njohur me rolin e ‘Ferides’ në serialin ‘Më fal’.

Aktorja 28 vjeçare tanimë e ka bërë publike lidhjen e saj me aktorin e serialit ‘Më fal’ Cuneyt Mete apo ‘Xhesurin’ i cili në serial ka rol negativ.

Kujtojmë se aktorët më parë nuk kanë postuar fotografi ku identifikoheshin të dy, ata shfaqeshin gjithmonë duke e fshehur fytyrën, shkruan rtv21.tv.

Çifti tani për tani është duke pushuar në një vend bregdetar dhe po publikojnë fotografi së bashku, ku shihen të buzëqeshur e mjaft të lumtur.

COMMENTS