Ja kush është 30 vjeçari i vrarë sot në Gjilan, zbulohet arsyeja që shkaktoi vrasjen (Foto/Video)

Një person i vrarë dhe një i vetëvrarë, në Gjilan, tashmë konfirmon edhe zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani. Në

Një person i vrarë dhe një i vetëvrarë, në Gjilan, tashmë konfirmon edhe zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.

Në mëngjesin e të hënës, Njazi Bunjaku, ka plagosur me armë djalin e vëllaut të tij, Nehat Bunjakun, në qendër të qytetit, të cilët në pronësi kanë dy këmbimore në qendër të qytetit.

Sipas burimeve, familjet tash e pesë vjet kishin mosmarrëveshje për shkak të një biznesi të përbashkët të njohur në Gjilan si ”Këmbimore”.

Ky i fundit, 30 vjeçar, baba i dy fëmijëve, ka ndërruar jetë pak minuta pas ngjarjes, derisa axha i tij, pas tentim vetëvrasjes ka ndërruar jetë pak minuta më parë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

COMMENTS