Ja kur publikohet ‘Nuk ka dashni’ e Gencit dhe Gretës (Foto)

Premierë: Lansohet bashkëpunimi ndërkombëtar i Capital T (Video)
Shyhrete Behluli mësim për të gjitha vjehrrat, ja çfarë i thotë Leartës (Foto)

Përgatitjet ka disa javë që kanë filluar, e siç duket projekti i Genc Prelvukajt dhe Greta Koçit tashmë është gati.

Dyshja e njohur do të publikojnë këngën me titull ‘Nuk ka dashni’, përcjellë zico.tv

Ky projekt do të vijë i finalizuar me videoklip i cili do të lansohet të shtunën në ora 13:00.

Lajmin për këtë e kanë bërë të ditur të dy artistët të cilët edhe ka postuar një foto nga klipi në Instagram.

Se sa do të jetë i suksesshëm ky projekt, mbetet të shihet gjatë sezonës më të nxehtë të vitit.

COMMENTS