Ja kur del bashkëpunimi mes Vjollca Haxhiut dhe Xenit (Video)

Në sezonën përvëluese të verës ndodhin shumë bashkëpunime në muzikë. Më i riu është projekti mes këngëtarëve të njohur të estradës, Vjollca Haxhiu

Në sezonën përvëluese të verës ndodhin shumë bashkëpunime në muzikë.

Më i riu është projekti mes këngëtarëve të njohur të estradës, Vjollca Haxhiu dhe Shkelzen Jetishi.

‘Hakmarrje’ quhet balada të cilën dyshja tashmë e kanë finalizuar edhe me videoklip.

Portali zico.tv mëson se ky projekt do të lansohet të shtunën me 22 korrik në ora 17:00.

Deri nesër, shikojini disa nga sekuencat e videoklipit të këngës së realizuar nga EmraCom.

COMMENTS