Ja detajet e projektit të Sabri Fejzullahut dhe Dhurata Dora (Video)

Ja detajet e projektit të Sabri Fejzullahut dhe Dhurata Dora (Video)

Shkëlqimi i Rita Orës në MTV VMA (Video)
Mega sfilata ‘Albanian Fashion Night’ nga Dashanor Asllani vjen në 2017 (Foto)

Dhurata Dora këtë verë pritet ta sjell një duet mjaft interesant.

Bëhet fjalë për këngën e re mes saj dhe Sabri Fejzullahut.

Detajet e kësaj kënge kuptoni në linkun e mëposhtëm./A.i/

COMMENTS