Ja çka thotë Kida për shkollimin e saj (VIDEO)

Ja çka thotë Kida për shkollimin e saj (VIDEO)

Kida për momentin është këngëtarja më aktive në skenë. Ajo është e re në moshë dhe po përpiqet që të arrij në karrierë, shkruan arbresh.info. Këngëtarja në emisionin n’ZOOM ka shpalosur planet për të ardhmen. Kida përmendi edhe shkollimin. Sa gjen kohë ajo për mësime e kuptoni në linkun e mëposhtëm.

Kida për momentin është këngëtarja më aktive në skenë.

Ajo është e re në moshë dhe po përpiqet që të arrij në karrierë, shkruan arbresh.info.

Këngëtarja në emisionin n’ZOOM ka shpalosur planet për të ardhmen.

Kida përmendi edhe shkollimin.

Sa gjen kohë ajo për mësime e kuptoni në linkun e mëposhtëm.

COMMENTS