Ja çka thotë Diellza Kolgeci për institucionet kosovare (Video)

Ja çka thotë Diellza Kolgeci për institucionet kosovare (Video)

Inspirimi i Yllit për baladën “Babë” do të ju thyej zemrën (VIDEO)
Aksidentohet reperi i njohur shqiptar (Foto)

Diellza Kolgeci e cila tash e 3 vite është organizatore e aktiviteteve të ndryshme në Kosovë u shpreh se nismën e saj dhe të mikes Afërdita Paqaradës e kanë përkrahur shumica.

Por në pyetjen se cilët lidër të Kosovës i kanë qëndruar afër dy bukurosheve për ‘Minimaratonën’ përgjigjja e saj ishte mjaft interesante.

Për më shumë kuptojeni në videon e mëposhtme:

COMMENTS