Ja çka mund të ndiqni këtë javë në n’ZOOM (VIDEO)

Ja çka mund të ndiqni këtë javë në n’ZOOM (VIDEO)

Ky është basketbollisti i njohur kosovar që është në lidhje me motrën e Almeda Abazit (Foto)
Nora dhe bluza e saj e cila mezi ia mbulon gjoksin (Video)

Emisioni n’ZOOM vjen tek ju edhe këtë të premte.

Këtë javë mund të ndiqni shumë ekskluzivitete të zbuluara nga artistët, shkruan arbresh.info.

Për të shumë ndiqeni promon e mëposhtme.

n’ZOOM është prodhim i portalit arbresh.info me autore dhe moderatore Albina Zeneli.

COMMENTS